Prenájom

Prenajímame minižeriavy UNIC a vákuovú a manipulačnú techniku, ako sú zasklievacie roboty, vahadlá, plošiny, vozíky na sklo a dosky alebo podložky na rozloženie záťaže pod pätky stavebných strojov. Ponúkame prenájom minižeriavov za skvelé ceny.

Minižeriavy UNIC sú kompaktné a zároveň disponujú veľkou zdvíhacou silou. Sú ideálne na prácu v stiesnených priestoroch a na nerovných terénoch. Ponúkame aj minižeriavy na elektrický pohon s nulovými emisiami, ktoré sú vhodné pre citlivé prostredia a na práce v interiéroch. Maximálna nosnosť je v prípade najväčšieho stroja až 10 ton, pričom najmenší z nich zdvihne 1 tonu a je široký iba 595 mm.

Prenajímame kompletný výrobný rad minižeriavov UNIC, ktoré sa pravidelne servisujú v našom servisnom zázemí. Poskytujeme komplexné služby vrátane dopravy a obsluhy alebo zaškolíme vašich ľudí. Špecializujeme sa na veľkoformátové zasklievanie od A do Z. V prípade požiadavky o prenájom minižeriavov a ostatnej techniky kontaktujte dispečing na tel. č. 603 903 888.